Služby

Objevte typy pohyblivé grafiky a animace.

Animované video

je nejčastější výstup našeho studia. Animovaná "explainer" videa umožňují nejlepší vysvětlení komplikovaných témat. Divák není rušen herci nebo reálným prostředím. Mozek se díky minimalistické grafice soustředí na vysvětlovanou problematiku. Počítačová animace umožňují zajímavé vizuální přechody a dynamický pohyb.

Pohyblivá grafika na web nebo do aplikace

je účinný nástroj jak získat pozornost návštěvníků webu a usnadnit jim orientaci. Krátké animované sekvence jsou v kódu, takže je vývojáři mohou umístit přímo na stránku nebo do aplikace. Výhodou je malá velikost a nezávislost na rozlišení obrazovky. Je možné nechat uživatele ovlivnit průběh a měnit parametry. Na rozdíl od videa jsou tyto sekvence interaktivní. Zjistit víc.

Animace na sociální sítě

je kratší formát pohyblivé grafiky. Může to být video nebo .gif. Cílem je zaujmout pozornost návštěvníků sociální sítě a zvýšit povědomí o firmě, produktu nebo tématu. Mezi uživateli sociálních sítí jsou oblíbené Instagram stories – krátká videa v orientaci videa na výšku.

Daty generovaná videa

umožňují tvorbu animací téměř v reálném čase. Videa vznikají na základě předem definovaných dat. Základem jsou předem připravené vizuální šablony. Ty vytváříme na míru danému vizuálnímu stylu. Následně nastavíme automatizovaný proces, který bude v reálném čase vytvářet pohyblivé infografiky nebo videa. Výstupy můžete používat napříč komunikačními kanály. Budete rychle reagovat na aktuální situace.