Explain your Business

Sjednoťte si pohled a získejte příběh vašeho produktu – nyní i online
O workshopu
Žijeme v době přesycené informacemi. Když chcete uspět v byznyse, musíte předat sdělení jednoduše a srozumitelně. Pokud se do tématu začnete zamotávat, lidé přestávají poslouchat, číst, sledovat a vytahují mobilní telefony – odpojují se. Cokoli dnes děláte, závisí na porozumění lidí okolo vás. Potřebujete přesvědčit, nadchnout a motivovat – zákazníky, zaměstnance, nadřízené a investory. Workshop funguje skvěle jako týmově rozvojová aktivita. Pomáhá odkrýt pohled jednotlivých osob na vybrané téma. Umožňuje odhalit nejsilnější argumenty jednotlivých oddělení. Výstupem je sjednocení pohledů a lepší porozumění tématu napříč organizací.
Kdy využijete dovednosti získané na workshopu?
  • Jednání se zákazníky
  • Zvyšování úspěšnosti obchodního týmu
  • Příprava prezentace
  • Oslovení investorů
  • Motivace zaměstnanců
  • Příprava scénáře firemního video
Jak workshop probíhá?
Workshop je ideální uspořádat v dopoledních hodinách, kdy jsou všichni čerství a kreativní energie pulzuje. Začínáme v 9:00 aktivitami, které nám pomohou odhalit jádro tématu. Přes vizuální komunikaci se dostaneme k zachycení klíčových argumentů. V závěru zachytíme příběhy, které vysvětlování usnadňují. Workshop funguje nejlépe v počtu od 1 do 8 účastníků. Ideální je velká tabule nebo flipchart, fixy, post-ity, psací potřeby a dobrá nálada. Workshop je možné uspořádat i vzdáleně přes internet.
Kdo bude Vaším průvodcem?
Michal Andera hledá cesty, jak poutavě vysvětlovat složitá témata. Spoluzaložil studio vysvětli.cz, které už osm let pomáhá pochopit a vysvětlit produkty, služby, společenské problémy i vědecké objevy. Michal působí jako pedagog na Fakultě podnikohospodářské VŠE v Praze. Má za sebou stovky rozhovorů s lidmi z byznysu pro podcast bpark.cz.