Proč workshop Explain Your Business?

 

Žijeme v době přesycené informacemi. Když chcete uspět v byznyse, musíte předat sdělení jednoduše a srozumitelně. Pokud se do tématu začnete zamotávat, lidé přestávají poslouchat, číst, sledovat a vytahují mobilní telefony – odpojují se.

 

Cokoli dnes děláte, závisí na porozumění lidí okolo vás. Potřebujete přesvědčit, nadchnout a motivovat – zákazníky, zaměstnance, nadřízené a investory.

 

Workshop funguje skvěle jako týmově rozvojová aktivita. Pomáhá odkrýt pohled jednotlivých osob na vybrané téma. Umožňuje odhalit nejsilnější argumenty jednotlivých oddělení. Výstupem je sjednocení pohledů a lepší porozumění tématu napříč organizací.

Kdy využijete dovednosti získané na workshopu?

 

  • Jednání se zákazníky
  • Zvyšování úspěšnosti obchodního týmu
  • Příprava prezentace
  • Oslovení investorů
  • Motivace zaměstnanců
  • Příprava scénáře firemního videa

Jak workshop probíhá?

 

Workshop je ideální uspořádat v dopoledních hodinách, kdy jsou všichni čerství a kreativní energie pulzuje. Začínáme v 9:00 aktivitami, které nám pomohou odhalit jádro tématu. Přes vizuální komunikaci se dostaneme k zachycení klíčových argumentů. V závěru zachytíme příběhy, které vysvětlování usnadňují. Workshop funguje nejlépe v počtu od 1 do 8 účastníků. Ideální je velká tabule nebo flipchart, fixy, post-ity, psací potřeby a dobrá nálada.

Kdo bude vaším průvodcem?

 

Michal Andera hledá cesty, jak poutavě vysvětlovat složitá témata. Spoluzaložil studio vysvetli.cz, které už 5 let pomáhá pochopit a vysvětlit produkty, služby, společenské problémy i vědecké objevy. Michal působí jako pedagog na Fakultě podnikohospodářské VŠE v Praze a také vede rozhovory se zajímavými hosty v rámci video podcastu bpark.cz.

Napište nebo zavolejte přímo

Michalovi a domluvte si workshop

 

MICHAL@VYSVETLI.CZ

 

+420 777 900 090

©VYSVETLI.CZ 2019